Litografické studio Didot bylo založeno v roce 1993. Od svého vzniku studio nabízí ucelené služby v oblasti předtiskové přípravy a tiskové produkce všech druhů tiskovin. V roce 1998 byla nabídka poskytovaných služeb rozšířena o maloformátový i velkoformátový digitální tisk.
Vývoj studia byl od počátku výrazně směrován na poskytování nadstandardní kvality služeb. Většina pracovníků studia má odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti v oboru polygrafie. Důraz klademe jak na vysokou technickou úroveň služeb pro odborníky, tak na komplexní služby poskytované zákazníkům mimo obor polygrafie.
Na straně jedné jsou tedy našimi zákazníky nakladatelství, reklamní agentury, galerie a špičkoví grafici, na straně druhé jsou to malé i velké průmyslové podniky a významné společnosti z oblasti služeb.
Naše společnost se podílela na významných výstavních projektech uskutečněných na Pražském hradě, v Národní galerie i Galerii Jaroslava Fragnera.
Významně jsme se podíleli na vzniku publikací oceněných několika cenami v soutěži o "Nejkrásnější knihy roku".

Budeme velmi rádi, když se budeme moci podílet i na zpracování Vašich prezentačních tiskovin, publikací, výstavních stánků, interierových i exterierových dekorací a mnoha dalších produktů, které je naše studio schopno zhotovit.

3.7.2002